6 квітня 2023 року на кафедрі інформаційних систем і технологій відбулось секційне засідання звітної наукової конференції студентів «Освіта і наука 2023».

До обговорення було представлено результати 25 досліджень виконані студентами факультету і університету під керівництвом викладачів кафедри.
Під час обговорення результатів роботи конференції, було запропоновано кращі роботи представити на пленарному засіданні студентської конференції факультету технологій та дизайну.

За результатами роботи конференції планується видати збірник студентських робіт «Освіта і наука 2023».

24 березня 2023 року. До уваги вступників для здобуття ступеня бакалавра та магістра – презентація генерального директора Директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олега Шарова про ключові норми, новації та особливості вступної каманії 2023 року

02-04 червня 2022 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського пройшов другий тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізацією)».

Галузева конкурсна комісія розглянула 42 студентські наукові роботи, поданих на конкурс, авторами яких стали 32 студента українських ЗВО та 15 студентів із 12 закордонних закладів освіти, серед яких: University of West London (Англія), Ariel University (Ізраїль), Goethe University Frankfurt (Німеччина), University of Applied Sciences Amberg-Weiden (Німеччина), University of Wroclaw (Польща), Cracow University of Economics (Польща), Vilniaus Gedimino technikos universitetas, (Литва), Pavol Jozef Šafárik University in Košice (Словаччина), University of Presov (Словаччина)та інші.

За підсумками рецензування галузевою комісією було обрано 12 найкращих наукових робіт (21 студент), автори яких були визначені переможцями Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

За результатами розгляду наукових робіт Галузева конкурсна комісія спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізацією)» НАГОРОДИЛА: дипломом ІІ ступеня Гончаренка Дмитра, студента 4 курсу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова спеціальності 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології за роботу: «Методика навчання майбутніх учителів професійно-технічних училищ з використанням електронних навчально-методичних комплексів».
Науковий керівник призера – Яшанов Сергій Микитович, доктор педагогічних наук, професор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

7 квітня 2021 року відбулося секційне засідання студентської наукової конференції "Освіта і наука-2021"

Відео для перегляду

27 березня 2021 року відбулася он-лайн трансляція:
"День відкритих дверей в Інженерно-педагогічному факультеті НПУ імені М.П.Драгоманова"

Відео для перегляду