25 травня 2024 р. на кафедрі інформаційних систем і технологій УДУ імені Михайла Драгоманова відбувся День відкритих дверей. Абітурієнти ознайомилися з можливостями та перспективами навчання на освітньо-професійній програмі "Комп'ютерні технології в управлінні та навчанні" спеціальності 015.39 Професійна освіта (цифрові технології).

Завідувач кафедри ІСТ, професор, Сергій Микитович Яшанов спільно з членами кафедри провели пізнавальний захід щодо умов вступу до Університету Михайла Драгоманова. Під час зустрічі майбутні абітурієнти отримали всю необхідну інформацію стосовно умов вступу, навчання та перспективи працевлаштування за даною спеціальністю.

6 квітня 2023 року на кафедрі інформаційних систем і технологій відбулось секційне засідання звітної наукової конференції студентів «Освіта і наука 2023».

До обговорення було представлено результати 25 досліджень виконані студентами факультету і університету під керівництвом викладачів кафедри.
Під час обговорення результатів роботи конференції, було запропоновано кращі роботи представити на пленарному засіданні студентської конференції факультету технологій та дизайну.

За результатами роботи конференції планується видати збірник студентських робіт «Освіта і наука 2023».

24 березня 2023 року. До уваги вступників для здобуття ступеня бакалавра та магістра – презентація генерального директора Директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олега Шарова про ключові норми, новації та особливості вступної каманії 2023 року