24 квітня 2023 року кафедра інформаційних систем і технологій УДУ імені Михайла Драгоманова проводить «День відкритих дверей» для майбутніх абітурієнтів-2023.

Завітайте до нас у День відкритих дверей в on-line режимі та отримайте індивідуальну консультацію безпосередньо від представників кафедри інформаційних систем і технологій.

Під час зустрічі Ви докладніше, дізнаєтесь про нашу кафедру та вступні вимоги у 2023 році, за спеціальністю 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології.

 


6 квітня 2023 року на кафедрі інформаційних систем і технологій відбулось секційне засідання звітної наукової конференції студентів «Освіта і наука 2023».

До обговорення було представлено результати 25 досліджень виконані студентами факультету і університету під керівництвом викладачів кафедри.
Під час обговорення результатів роботи конференції, було запропоновано кращі роботи представити на пленарному засіданні студентської конференції факультету технологій та дизайну.

За результатами роботи конференції планується видати збірник студентських робіт «Освіта і наука 2023».

 


24 березня 2023 року. До уваги вступників для здобуття ступеня бакалавра та магістра – презентація генерального директора Директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олега Шарова про ключові норми, новації та особливості вступної каманії 2023 року